Obřízka bez pověr
Již delší dobu se zde v diskusích střetávají dva názory, krajní odpůrci a skalní propagátoři obřízky. Přesněji, jsou to čtyři skupiny – jedni mají nebo budou mít obřízku a hledají samá pozitiva, druzí mají obřízku, nepřipadne jim vůbec dobrá a snaží se ostatní odradit od ní. Další skupina lidí se snaží z obřízky udělat frikulínství (free – cool – in) a poslední, čtvrtá skupina, upozorňuje na to, že existuje řada rizik spojených s nevratným chirurgickým zákrokem. Kde jsou ale fakta?
S partnerkou mame ten problém, že když do ní
vyvrcholím, začne ji to bolet (až pálit). Proto se tomu vyhýbáme, ale je
to normální? Co s tím?